معرفی برند

معرفی برند پول اند بیر Pull & Bear

برند Pull & Bear برای جوانان جسور و خلاقی طراحی شده است که از محیط اطراف خود الگو میگیرند و دوست دارند از قالب های کلیشه ای خارج  بشوند و جرات متفاوت بودن را به نمایش بگذارند. همانطور که در نام خود برند نشان داده است، بکش و طاقت بیار، هدف طراحان این برند حفظ تعادل بین الگو های کلیشه جامعه و توانایی ایجاد تفاوت در استایل مد نظر قرار داده اند.

اعتبار برند Pull & Bear، در عوض قدمتی است که از سال ۱۹۸۶ در شهر لیورپول، انگلیس کسب کرده است و هم‌اکنون مالک شبکه گسترده‌ای از ۹۸۶ شعبه بوتیک در کشورهای مختلف می‌باشد. این در حالی است که این برند همواره تکنولوژی های روز دنیا، آخرین تحرکات اجتماعی و ترند های آرتیست های دنیا را مشاهده می  کند و از آن ها الهام میگیرد. همین موضوع باعث شده که استایل های برند Pull & Bear چنان در حال تحول است که فروشگاه‌های این برند در سرتاسر جهان هفته‌ای دو بار کالکشن جدید ورودی دریافت می‌کنند.

کالکشن های Pull & Bear، قالب های کژوال و استایل های خیابانی است که تمرکز خود را بر راحتی و آخرین ترند های دنیا گذاشته است. این برند بطور تخصصی دو خط تولید جداگانه برای لباس های  مردانه و زنانه دارد که شامل سوئیشرت، تی شرت، انواع جین، دامن های برمودا، کفش و کلاه می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *