برندهای کوکوناد استایل

Pull & Bear

برند Pull & Bear برای جوانان جسور و خلاقی طراحی شده است که از محیط اطراف خود الگو میگیرند و دوست دارند از قالب های کلیشه ای خارج  بشوند و جرات متفاوت بودن را به نمایش بگذارند. همانطور که در نام خود برند نشان داده است، بکش و طاقت بیار، هدف طراحان این برند حفظ تعادل بین الگو های کلیشه جامعه و توانایی ایجاد تفاوت در استایل مد نظر قرار داده اند.

اعتبار برند Pull & Bear، در عوض قدمتی است که از سال ۱۹۸۶ در شهر لیورپول، انگلیس کسب کرده است و هم‌اکنون مالک شبکه گسترده‌ای از ۹۸۶ شعبه بوتیک در کشورهای مختلف می‌باشد. این در حالی است که این برند همواره تکنولوژی های روز دنیا، آخرین تحرکات اجتماعی و ترند های آرتیست های دنیا را مشاهده می  کند و از آن ها الهام میگیرد. همین موضوع باعث شده که استایل های برند Pull & Bear چنان در حال تحول است که فروشگاه‌های این برند در سرتاسر جهان هفته‌ای دو بار کالکشن جدید ورودی دریافت می‌کنند.

کالکشن های Pull & Bear، قالب های کژوال و استایل های خیابانی است که تمرکز خود را بر راحتی و آخرین ترند های دنیا گذاشته است. این برند بطور تخصصی دو خط تولید جداگانه برای لباس های  مردانه و زنانه دارد که شامل سوئیشرت، تی شرت، انواع جین، دامن های برمودا، کفش و کلاه می شود.

Guess

برند Guess، در سال 1981 در شهر لس آنجلس تاسیس شد. در همه زمان های بعد از تاسیس برند گس، هدف این برند برهم زدن قوانین کلی مد و ایجاد راهی جدید به نام خود بوده است. این هدف را می توان از نظر مارسیانو، مدیرعامل و معاون 63 ساله‌ی برند گس دانست که همواره معتقد بوده ،”دنیا میدان نبرد ماست” . انقلاب هایی در همه زمینه های مد و فشن حاصل همین تفکر بوده است. کیفیت بسیار بالای محصولات آن همواره به‌عنوان نشان تجاری این شرکت در بین مصرف‌کنندگان شناخته‌شده است و امضای این برند در صنعت فشن و مد است.

برند گس کار خود را با تولید لباس‌های جین برای زنان و مردان آغاز کرد. همچنین استایل منحصربه‌فرد و صیقلی گس، لباس‌های جین سنگ‌شور شده که کم‌رنگ‌تر، نرم‌تر و خوش‌فرم تر از نمونه‌های موجود در بازار بودند. تولید جین مریلین Marilyn jean  بود که علاوه بر فاق بر روی زانوها هم زیپ می خورد.

تنوع لباس های برندگس، بگونه ای است که شما چه طرفدار لباس های رسمی باشید و یا طرفدار لباس های راحت و کژوال، می توانید استایل خود را از برند گس تکمیل کنید. تولیدات در حالت کلی به زنانه تحت برند Marciano و مردانه تحت برند Guess تقسیم می شود که شامل انواع شلوار پارچه ای و جین، کت های رسمی و کژوال، دامن، کفش، عطر و ساعت می باشد.

Stradivarius

برای ارائه بهترین توصیفی در مورد برند استرادیواریوس این است که استرادیواریوس را می توان خواهر کوچک تر برند زارا دانست. چرا که این برند نیز در اسپانیا تاسیس شده است. همچنین فروشگاه های بسیار لوکس که با خرید از آن حس لوکس بودن بی نظیری را تجربه خواهید کرد بعلاوه کیفیت بسیار بالا محصولات برند استرادیواریوس تجربه عالی را به شما خواهد داد. این در حالی که قیمت های مناسب آن شمارا به وجد خواهد آورد.

استرادیواریوس در سال ۱۹۹۴ در بارسلونای اسپانیا تاسیس شد و مخاطبان اصلی آن خانمهای جوان بین ۲۰ تا ۳۵ سالی است که برای پوشش های کلیشه ای شبیه مادرانشان بسیار جوان و سبک های نوجوانان نیز برایشان جذاب نیست و نمی تواند حالات آنها را توصیف کند. به همین دلیل است که همگام بودن با مد و پوشش براي تمام سلایق در اصول اصلی این برند است. از همین رو بسیار از تحرکات اجتماعی، ترندهای جهانی و آرتیست های مطرح دنیا تاثیر می گیرد.

کالکشن های برند استرادیواریوس در پایان هر فصل و حتی گاهی در میان فصول سال ارائه می شود که بسیار مورد استقبال نیز قرار میگیرد. این کالکشن های در همه زمینه های تولیدی این برند شامل انواع لباس، کفش، کیف‌دستی و زیورآلات ارائه می شوند که قیمت ‌هایی بسیار مناسب دارد. به همین دلیل چه بخواهید یک استایل کژوال داشته باشید و یا یک استایل رسمی شیک، برند استرادیواریوس نامی است که می توانید روی آن حساب کنید.